Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić stigao je u Novi Pazar zbog obilnih padavina koje ne prestaju
Kako je Informer već izveštavao, u Novom Pazaru je uvedena vandredna odbrana od poplava, a vodena stihija ne prestaje da uzima maha u oblastima Raške, Jošanice i Trnavice.
Ministar Gašić stigao u Novi Pazar
Tom prilikom, ministar Gašić porazgovarao je sa građanima Novog Pazara.
Kako saznajemo, obećao je pomoć države, kao i to da Vojska Srbije, policija i vatrogasci nastavljaju da dežuraju.
– Tu smo da pomognemo i sprečimo veću štetu – izjavio je Gašić.
Prethodno je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić izdao naređenje da se pripadnici Vojske Srbije angažuju u pomoći građanima Novog Pazara i Tutina.
Građani na sve načina pokušavaju da se izbore sa vodom, koja iz minuta u minut nadolazi.
UDARNA VEST.rs