PARNI VALJAK SAMLEO Keln! Golovima Dijabatea i Rijarda Partizan do +3

Crno-beli dočekao je Keln u četvrtom kolu Lige konferencija od 18.45 i ovaj očekivan pozitivan rezultat nad favorizovanim Nemcima znači da evropsko proleće kuca na vrata Humske 1. Crno-beli su prošlog četvrtka priredili senzaciju u Kelnu, gde su golom Svetozara Markovića zabeležili veliku pobedu.

Već u 15. minutu Partizan je poveo golom Dijabatea, dok je Rikardo Gomeš u 52. minutu osigurao pobedu Partizana.

U 32. minutu, utakmica je bila prekinuta zbog gustom dima zbog korišćenja pirotehničkih sredstava najvatrenijih navijača Partizana Grobara. Sudija iz Izraela je poslao sve aktere u svlačionici, ali kada se razišao dim, utakmica je nastavljena. Crno-beli su zasluženo pobedili i na kontu sada imaju osam bodova.

Partizan – Keln 2:0(1:0)

Stadion: Partizana u Beogradu.Gledalaca: Sudija: Roj Rajnšrajber (Izrael). Strelci: 1:0 Dijabate (15)

Partizan (4-2-3-1): Popović – Filipović, Marković, Vujačić, Urošević – Belić, Traore – Natho, Menig, Dijabate – Rikardo Gomeš. Trener: Petrić.

Keln (4-2-3-1): Švabe – Šmic, Hjubers, Soldo, Pedersen – Skirl, Martel – Adamjan, Hektor, Kajnc- Diec. Trener: Baumgart.