REMI U HUMSKOJ! Partizan-Crvena zvezda 1:1

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su večeras na stadionu u Humskoj nerešeno 1:1, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Zvezda je u 168. „večitom“ derbiju povela preko Osmana Bukarija u 26. minutu, dok je gol za crno-bele sa penala postigao Bibras Natho u 56. minutu.

Posle sedam odigranih utakmica Zvezda je prva na tabeli Super lige Srbije sa 19 bodova, dok je Partizan iz istog broja mečeva upisao 12 bodova i zauzima osmo mesto, piše Kurir.

Trener golmana Partizana Nemanja Jovšić i golmani crno-belih Aleksandar Popović, Nemanja Stevanović i Milan Lukač na zagrevanje su izašli u majicama u pomen na nedavno preminulog legendarnog čuvara mreže Partizana Milutina Šoškića.

Startna postava Partizana uoči početka meča nosila je golmanske dresove sa brojem jedan, a zatim je održan i minut ćutanja.