ČETVRTFINALA LIGE ŠAMPIONA Čelsi vodi i često napada, Viljareal se brani

Dva revanš meča četvrtfinala Lige šampiona na programu su od 21:00 – dueli Bajern-Viljareal i Real Madrid-Čelsi

Aktuelni šampion Evrope Čelsi pokušaće da napravi veliki preokret u Madridu i nadoknadi 1:3 iz prvog meča odigranog u Londonu.

Karlo Ančeloti i Real Madrid znaju da igraju na rezultat, pa ekipa Tomasa Tuhela ima male šanse da tako nešto ostvari.

Drugi susret u istom terminu igraće Bajern Minhen i Viljareal.

Prošlogodišnji osvajač Lige Evrope iznenadio je nemačkog velikana u Španiji i slavio 1:0.

Bajern će sada tražiti dobar rezultat na svom terenu i prolaz u polufinale.

Sudija: Slavko Vinčić (Slovenija)

Bajern Minhen: Nojer – Pavar, Upamekano, Ernandez – Sane, Kimih, Gorecka, Koman – Musijala, Miler – Levandovski

Villjareal: Rulji – Fojt, Albiol, Tores, Estupinjan – Kokelan, Kapue, Pareho – Moreno, Danžuma, Lo Selso

Real Madrid-Čelsi (0:1) (Poluvreme)
Stadion: Santjago Bernabeu
Sudija: Simon Marčinjak (Poljska)

Real Madrid: Kurtoa – Karvahal, Načo, Alaba, Mendi – Kros, Kazemiro, Modrić – Valverde, Benzema, Vinisijus

Čelsi: Mendi – Džejms, Silva, Ridiger, Alonso – Kante, Loftus Čik, Kovačić – Maunt, Haverc, Verner

Prvo poluvreme:

• 40. minut – Ne menja se ništa u Minhenu čitavo poluvreme. Bajern konkretniji, Viljareal se brani i čeka kontru, promene rezultata nema
  • 37. minut – Koristio je lakat Karim Benzema u duelu i zaradio je žuti karton

30.minut – Iz dobre pozicije je Džamal Musijala tukao pravo u Heronima Rulj

23 minut – Neverovatni Benzema, najbolji igrač Reala šutirao je sa distance, ali udarac je blokiran

• 15. minut – GOOL! Čelsi vodi! Maunt je strelac!