Zvezda pokazala ko je šampion, Partizan lako pao u grotlu Marakane!

Ohi i Kataiji presudili crno-belima u prvom poluvremenu, razlika između večitih sada je samo dva boda

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Partizan rezultatom 2:0 u 166. večitom derbiju i naneli crno-belima prvi poraz u sezoni, i ono najbitnije što je ovaj trijumf nosi sa sobom za Stankovićev tim – smanjili su zostatak za liderom iz Humske nasamo dva boda.

Prava šampionska trka udvoje tek sad počinje!

Bolju, konkretniju, precizniju i energičniju igru Zvezda je u prvom poluvremenu naplatila golovima Ohija u 19. i Kataija u 43. minutu i tada već bacila crno-bele na kolena, ubila im borbeni moral, u nastavku ih dotukla sigurnom defanzivnom partijom i blokom koji gosti nisu umeli da probiju, i ruku na srce nijednom nisu bili blizu toga.

Loš je Partizan bio danas, Stanojević je to pokušao da promeni već na poluvremenu trostrukom izmenom, međutim ništa danas nije bilo onako kako je zamislio trener crno-belih. Zvezda je bila bolja i Zvezda je bila tim koji je vladao situacijim gotovo 90 minuta, prenosi Telegraf.