SPEKTAKULARAN DERBI ZAVRŠEN REZULTATOM 1:1. Partizan i dalje PRVI NA TABELI

Fudbaleri Partizana remizirali su protiv Crvene zvezde večeras u 165. Večitom derbiju u Humskoj koji je počeo u 18 časova. Spektakularan derbi završen je rezultatom 1:1.

Partizan je poveo u 36. minutu golom Natha, poluvreme je završeno pod vođstvom crno belih, međutim, u 83. minutu Crvena zvezda je izjednačila golom Kataia.
Ovakvim epilogom utakmice u Humskoj, stanje na tabeli ostaje isto, a crno-beli će ostati na čelu tabele sa dva boda prednosti u odnosu na rivala.

Treneri Aleksandar Stanojević i Dejan Stanković odlučili su se za startnih 11 pred meč 9. kola Superlige Srbije.

PARTIZAN: Popović – Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević, Zdjelar, Natho, Jojić, Marković, Jović, Rikardo

ZVEZDA: Borjan – Eraković, Degenek, Dragović, Rodić, Sanogo, Kanga, Krstičić, Katai, Ivanić, Dioni