ODBOJKAŠICE BACILE DOMAĆI TIM U NOKDAUN! Srbija je odbojkaška velesila, u to se uverila i selekcija Japana

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije stigla je do druge pobede na Olimpijskim igrama.

Naše odbojkašice imaju maksimalan učinak na startu turnira, a danas su porazile selekciju Japana sa 3:0 (25:23, 25:16, 26:24).

Srpski nacionalni tim je i na startu Igara slavio u tri seta, tada protiv Dominikanske Republike.

Kao i na startu Olimpijskih igara, Srpkinje su i ovoga puta stigle do pobede bez puno problema. Najveći otpor je Japan pružio u uvodnom setu koji je mogao da pripadne i domaćoj selekciji te bi pitanje bilo kako bi meč tekao dalje.

Sjajna Tijana Bošković je zablistala u tim momentima i donela našoj reprezentaciji krucijalnu prednost, kako rezultatsku, tako i psihološku, jer su domaće igračice bile slomljene.

Japan je u narednom setu osvojio samo 16 poena i bilo je jasno kako meč neće trajati još dugo.

I treći set je u potpunosti bio u znaku naših odbojkašica koje su bile fantastične.