PARTIZANOVA KIŠA GOLOVA: Rikardov povratak u tim snova, parni valjak protutnjao Novim Sadom!

Partizan je otvorio novu sezonu Linglong Superlige Srbije pobedom 4:0 nad Proleterom iz Novog Sada.

Ako se po prvom kolu poznaje čitava sezona, Partizan bi mogao da bude mnogo ozbiljniji konkurent Crvenoj zvezdi u odnosu na prošlu sezonu. Pljusak nije smetao gostima iz Beograda da protiv Proletera upišu ubedljivu pobedu.

Fenomenalan start sezone crno-belih na „Karađorđu“ obeležila su dva gola povratnika Rikarda Gomeša, u 9. i 13. minitu. Slobodan Urošević je u 22. minutu glavom krunisao asistenciju Nemanje Jovića. Četvrti gol u prvih 45. minuta delo je Miloša Jojića, u 28. minutu.

Četu Aleksandra Stanojevića čekaju obaveze u kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dunajske Strede, meč se igra u četvrtak od 21h.

Pogledajte kakva je bila atmosfera na početku meča Proleter – Partizan. Podsećamo, utakmice se ponovo igraju pred navijačima.