Grčki teniser Stefanos Cicipas se samo nekoliko sati pre sudara sa Novakom Đokovićem oglasio na društvenim mrežama i iskoristio priliku da izrazi veliko zadovoljstvo što će u trećem kolu Vimbldona, po sopstvenom priznanju, igra protiv najvećeg tenisera svih vremena.
– Uživam u prilici da se ponovo sastanem sa najvećim svih vremena na najvećoj sceni kasnije danas – napisao je Cicipas na „X“ uz sliku njih dvojice, ali i reč „pame“ što znači „idemo“.
Njih dvojica su se poslednji put sastali kada je i ova fotografija nastala koju je on postavio, a to je na Olimpijskim igrama u Parizu kada je Novak bio bolji.
Ko pobedi, ide na Artura Rinderkneša, Francuza koji je obavio svoj zadatak savladavši Martina Dama sa 3:0 u setovima.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)