Fantastične vesti za Orlove: Srbija dobija veliko pojačanje za meč sa Turskom!

Košarkaška reprezentacija Srbije će u Istanbulu i definitivno biti jača za Aleksu Avramovića, koji je spreman da pomogne saigračima u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Orlovi u petak nisu uspeli da dođu do pobede nad Turskom u dvorani „Aleksandar Nikolić“, a priliku za popravni imaće na Bosforu u ponedeljak od 19 časova.

Selekcija Dušana Alimpijevića će na ovom susretu biti jača za Aleksu Avramovića, koji je meč u Beogradu posmatrao iz prvih redova „Pionira“. Beka Dubaija je prethodnih dana mučio zglob i zbog toga je njegov nastup u Istanbulu bio pod znakom pitanja. Međutim, prema pisanju „Mozzart Sporta“, Aleksa po planu i programu trenira sa ostatkom reprezentacije i sve ukazuje da će biti na terenu u vrlo važnoj utakmici za Srbiju.

Nema sumnje da će sa Avramovićem naš nacionalni tim dobiti kako na organizaciji igre, tako i na energiji i agresivnosti, što je zaštitni zanak nekadašnjeg košarkaša Partizana.

Podsećamo, u predstojećem susretu u timu Dušana Alimpijevića neće biti Nikole Kalinića koji je dobio dozvolu Crvene zvezde da nastupi samo u prvoj utakmici, a neće biti ni Danila Anđušića koji mora da se vrati klupskim obavezama u solunskom Arisu.

UDARNA VEST.rs (Sportal)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare