Policija pod punom opremom upala u restoran i po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapsila osumnjičene
Kako Kurir saznaje, u jednom poznatom restoranu u Beogradu danas je u akciji UKP i Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno nekoliko pripadnika kriminalne grupe koja se sumnjiči za reketiranje i paljenje lokala po prestonici.
Podsetimo, tokom prethodnih meseci na meti napada bili su brojni ugostiteljski lokali u Beogradu.
Hapsenje kriminalne grupe zbog reketiranja i paljenja lokala po Beogradu Izvor: VJT MUP
Policija je danas, kako se vidi na snimku, upala u poznati restoran i naočigled gostiju uhapsila nekoliko osumnjičenih koji su sedeli za stolom i ručali.
– U lokal je upalo desetak policajaca pod punom opremom, odmah su krenuli ka stolu za kojim je sedela grupa muškaraca. Povikali su „policija“, „lezi na pod“, stavili im lisice i odveli ih – priča očevidac.
UDARNA VEST.rs(kurir)