JAUCI LUNE ĐOGANI ODZVANJALI STUDIOM, PRETEŠKO JE BILO GLEDATI OVO: Hiljade gledalaca plakalo zajedno sa njom!

Luna Đogani je prošla kroz agoniju zbog svog učešća u rijalitiju.

Influenserka nedavno je izazvala veliku pažnju medija kada je, pred kamerama, zaplakala zbog svega što je prošla tokom svog učešća u rijalitiju. Ova emotivna scena bila je deo emisije koju vodi Slavica Đukić Dejanović, a Luna je u njoj otvoreno govorila o svojim iskustvima i posljedicama boravka u rijalitiju. Njene suze i iskrenost dotakle su mnoge, a najava emisije već je izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama.

Tokom svog gostovanja, Luna je otvoreno pričala o teškim trenucima koje je proživela nakon učešća u „“. Priznala je da je imala problema sa mentalnim zdravljem, te da je završila kod psihijatra i bila na lekovima.

– Nisam mogla da nastavim dalje, sve me je to proganjalo, završila sam kod psihijatra, na lekovima… Niko nije želeo da bude pomenut sa Lunom Đogani… – ispričala je Luna u emisiji “ na Blic TV.

I sama Luna se oglasila porukom na Instagramu i prokomentarisala svoje gostovanje. 

– Zamoliću dušebrižnike da ne zaključuju samo po isečcima o čemu sam pričala i zbog čega sam plakala, a ovima što i posle 8 godina vole da pišu komentare kako sam sve zaslužila, samo želim da kažem – ne sudite, nikad ne znaš šta ti život donosi! – poručila je Đoganijeva. 

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare