Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u zgradi Predsedništva sa timovima zaduženim za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje.
Slušaj vest
Vučić je juče rekao da sledi težak period zbog sankcija NIS-u, ali da se država spremala za to.
– Nema novih vesti o NIS-u i ne očekujem ih, nemam nikakvih novosti i ne verujem da će ih biti… Moramo sve poteze da spremimo, sledi težak period, ali spremali smo – rekao je juče predsednik
UDARNA VEST.rs(kurir)