Reper Igor Panić Nući morao je da otkaže nastup, što inače radi veoma retko.
Kako je istakao, zbog lošeg zdravastvenog stanja nije bio u stanju da sinoć izađe na binu u Lincu, te se oglasio na društvenim mrežama i zamolio za razumevanje.
Reper je istakao da se otrovao hranom, ali da se do poslednjeg momenta nadao da će mu biti bolje, ali to se nije dogodilo.
– Možda sam svega dva puta u životu otkazao nastup zbog zdravstvenog stanja. Ovog puta izgleda da je došlo do trovanja hrane posle današnjeg ručka, jer se isto i slično dešava i ostatku moje ekipe – rekao je Nući i dodao…
– Čekao sam do poslednjeg trenutka, ali ne postoji mogućnost da večeras izađem na binu – napisao je Nući i zamolio za razumevanje.

Foto: Instagram/nucciovde
– Nemojte mi zameriti, nadoknadićemo. Hvala na razumevanju – poručio je reper.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)