„Moram da budem i otac i majka“ Aleksandra Subotić razbesnela mnoge izjavom: Zbog slabih muškaraca…

Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić ponovo je izazvala buru na društvenim mrežama, ovoga puta objavom u kojoj iznosi svoj stav o savremenim odnosima između muškaraca i žena.

Na svom Instagram profilu Aleksandra je istakla da današnje žene snose prevelik teret odgovornosti, a sve zbog, kako kaže, „slabih muškaraca“ koji ih primoravaju da postanu jake i muževne.

 Slabi muškarci prave jake i muževne žene. To je nešto što je totalno neprirodno, ali nažalost i stvarnost modernog doba. Muškarci koji ne mogu ništa i žene stvorene za sve. Ženama je nametnuto da budu sposobne: da zarađuju, da budu i otac i majka, da vuku, da nose i tako dalje. I tu jedna žena gubi svoju ženstvenost. Ne dozvolite da vam uzmu to što jeste. Ne znam odakle mi inspiracija, ali morala sam – napisala je Subotićeva.

Aleksandra Subotić

Podsetimo, Aleksandra Subotić, u vezi je sa starijim Predragom Raspopovićem, poznatijim kao Peca Vijagra s kojim je imala veoma buran odnos.

Naime, pre tri godine, Peca je prevario Aleksandru sa tada najboljom drugaricom Majom Marinković i s njom otišao na more, dok je Aleksandru ostavio u Novom Sadu sa decom.

Iako buran odnos i javna prevara, Aleksandra je posle nekog vremena prešla preko svega i obnovila ljubav sa Pecom.

Međutim, nedavno je ponovo zaintrigirala o odnosu, jer je na postavljeno pitanje „da li je slobodna“, kratko odogovorila:

– Nisam sama, čak ni kada to želim da budem – napisala je ona uz provokativnu sliku.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare