Dvoje mrtvih, lekari se bore za još 3 života: Stravična nesreća kod Bijeljine

Dve osobe su poginule, a tri su teško povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila večeras kod Brezova Polja na magistralnom putu Bijeljina–Brčko. Portparol Zdravstvenog centra Brčko Sead Šadić rekao je da su povređeni prevezeni na hirurgiju brčanske bolnice.

saobraćajnoj nesreći učestvovalo je jedno vozilo u kojem se nalazilo pet osoba.

Srna nezvanično saznaje da je automobil, iz još neutvrđenih razloga, sleteo s puta i udario u betonski električni stub, te da je do nesreće došlo, najverovatnije, usled neprilagođene brzine.

Pripadnici Policije Brčko distrikta vrše uviđaj na mestu nesreće.

Saobraćaj na toj deonici je zatvoren, a vozila se preusmjeravaju alternativnim pravcem.

UDARNA VEST.rs(telegraf(SRNA)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare