Nakon što je pobedio Lorenca Muzetija Novak Đoković je imao zanimljivo društvo
Đoković je pobedio Italijana i plasirao se u četvrtfinale, a onda sreo dobrog prijatelja Huana Martina del Potra, Serenu Vilijams i Kajlu Harison, dvostruku olimpijsku šampionku u džudou koja se sada veoma uspešno takmiči u UFC-u.
Novak je pokušao da se suoči sa Kajlom oči u oči, ali taj pokušaj nije prošao najbolje po Srbina.
Đoković je probao da ostane ozbiljan, ali je brzo odustao, povukao se i poručio da mu noge počele da mu se tresu.
Del Potro je čak bio i uz njegov tim tokom meča.
– Bio sam impresioniran! Bilo je neverovatno videti Delpa, dugogodišnjeg prijatelja, i dobiti njegovu podršku u mom boksu. Ovo je prvi put da je bio tamo zajedno sa mojim timom, pa zaista želim da mu se zahvalim što je došao – rekao je Đoković na terenu, neposredno nakon završetka meča.
UDARNA VEST.rs (Kurir sport)