SERGEJ TRIFUNOVIĆ PROPAO U ZEMLJU! Otkriveno šta se dešava sa glumcem nakon SKANDALA sa ženom, komšije sa Voždovca progovorile o HAOSU!

Glumčev auto stoji parkiran u garaži, ispred zgrade tajac!

Glumac Sergej Trifunović nedavno je prijavio suprugu Isidoru Mijanović policiji zbog nasilja u porodici. Međutim, tužilac Drugog osnovnog javnog tužilaštva je izjavio da nema dovoljno elemenata za krivično delo iz oblasti nasilja u porodici, te da se Isidora uskoro vraća u Hrvatsku, jer je ilegalno boravila u Srbiji.

Ona se, naime, trenutno nalazi u imigracionom centru, a prema informacijama domaćih medija, uskoro će biti odvezena do hrvatske granice. Prema Zakonu o strancima, Isidora je već osuđena na novčanu kaznu zbog nelegalnog boravka u našoj zemlji, iako kazna još uvek nije pravosnažna.

Ovim povodom, ekipa portala našla se na licu mesta, ispred zgrade na Voždovcu, u kojoj glumac živi sa svojom izabranicom, a kako smo mogli da primetimo, Sergejev automobil u garaži. On, po svemu sudeći, nije napuštao stan nakon incidenta koji je podigao veliku prašinu u javnosti.

Inače, Trifunovićev komšija izjavio da nije čuo nikakvu buku, ali da ga je iznenadilo to što je njegov pas, vučjak Mile, bio sam napolju.

– Jutros sam njegovog psa Mileta video ispred zgrade i odveo ga gore do njegovih vrata. Iskren da budem, nisam čuo nikakvu buku, ne, ne… Samo mi je bilo čudno što je Mile sam napolju – izjavio je komšija za Republiku.

Podsećanja radi, Sergej Trifunović prijavio je sinoć suprugu Isidoru Mijanović za nasilje. Incident se, kako su preneli domaći mediji, dogodio u njihovom stanu na Voždovcu, gde je policija sinoć intervenisala po prijavi Trifunovića nešto posle 22 sata. Par se venčao u maju ove godine, a par je nedavno sklopio i građanski brak.



UDARNA VEST.rs (republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare