MALOLETNICA ZAVRŠILA U KOMI ZBOG EKSTAZIJA, U TEŠKOM JE STANJU Dačić o Egzitu: Policija čini sve da obezbedi javni red i mir 

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, govoreći o upotrebi droge tokom festivala Egzit, i radu policije u borbi protiv narkotika, otkrio je jedan slučaj.

„Imamo informaciju da je devojčica 2006. godište, koja još nema 18 godina, otišla s drugaricom u Novi Sad i završila u komi“, naveo je ministar Dačić.

„U pitanju je ekstazi. Velike količine ekstazija“, pojasnio je ministar, pa nastavio:

„Roditelji kažu da devojčica nije bila sklona takvim ispadima. Ona je sad u teškom stanju“.

Ministar Dačić je posetio Egzit i naveo da policija čini sve da obezbedi javni red i mir.

„Obezbedili smo i čamce za Rečnu policiju u Novom Sadu. Već prve noći smo spasili nekoliko ljudi koji su skočili sa mosta“, dodao je Ivica Dačić.

UDARNA VEST.rs(kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare