Mladić je izvršio jutros samoubistvo u Kikindi kada je pucao sebi u glavu iz vatrenog oružja, prenosi „Telegraf.rs“.
Kako se nezvanično saznaje, radi se o vlasniku prodavnice auto-delova.
Policija je obavila uviđaj na licu mesta, a pripadnici hitne pomoći na licu mesta mogli su samo da konstatuju smrt mladića.
Telo prevezeno na obdukciju.
Za sada nisu jasne okolnosti pod kojima je došlo do ovog tragičnog događaja, kao ni motiv mladića da izvrši samoubistvo.
SOS telefon za pomoć
SOS telefon za pomoć osobama koje razmišljaju o samoubistvu Broj 0800/309-309, opcija 1, SOS telefon je koji radi 24 sata, a na koji se javljaju stručnjaci za sprečavanje samoubistva – lekari Klinike za psihijatrijske bolesti „Dr Laza Lazarević“.
Služba urgentne psihijatrije prima pacijente 24 sata bez zakazivanja, bez knjižice i bez plaćanja, a Centar za mentalno zdravlje od 9 do 18 prima bez zakazivanja.
Ukoliko vam je potrebna pomoć, svakog dana možete pozvati i volontere Centra „Srce“ od 14 do 23 časa na broj telefona 0800-300-303 ili im se obratiti mejlom na vanja@centarsrce.org, kao i preko četa na sajtu www.centarsrce.org.
Volonteri razgovaraju s ljudima koji su usamljeni, uznemireni, povređeni, tužni, očajni, nesigurni.
UDARNA VEST.rs(republika)