Slavska sveća zapalila stan u Novom Sadu 

Brzom reakcijom vatrogasaca danas je sprečena tragedija u Novom Sadu.

Naime, u stanu u Ulici Stevana Musića u dnevnoj sobi izbio je požar.

Sumnja se da je požar izazvala slavska sveća.

– Vlasnik stana ostavio je sveću nedaleko od kreveta u dnevnoj sobi. Sumnja se da je od nje požar i krenuo. On nije bio u stanu već na kratko izašao da obiđe roditelje. Izgorela je cela prostorija. Povređenih nema- kaže naš sagovornik.

Kako naš reporter javlja, na terenu su četiri vatrogasne ekipe i Hitna pomoć.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare