Jeziva scena potresla je jutros Beograđane – devojka (18) je, nakon što ju je oborio automobil u Prizrenskoj ulici, sa otvorenim prelolom ležala nasred kolovoza.
Njoj su odmah u pomoć pritekli prolaznici, a potom je intervenisala i Hitna pomoć, koja ju je odvezla u Urgentni centar.
Primljena je s otvorenim prelomom, stavljen joj je gips i upućena je na Ortopediju.
UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)