Poznato stanje devojke koja je povređena u Prizrenskoj ulici 

Jeziva scena potresla je jutros Beograđane – devojka (18) je, nakon što ju je oborio automobil u Prizrenskoj ulici, sa otvorenim prelolom ležala nasred kolovoza.

Njoj su odmah u pomoć pritekli prolaznici, a potom je intervenisala i Hitna pomoć, koja ju je odvezla u Urgentni centar.

Primljena je s otvorenim prelomom, stavljen joj je gips i upućena je na Ortopediju.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare