ŽELJKO SAMARDŽIĆ SPAKOVAO KOFERE I NAPUSTIO SRBIJU! Pevač rešio da se posveti omiljenom hobiju, ovo je njegov mali raj (FOTO)

Nakon serije održanih koncerata tokom letnje sezone pop pevač Željko Samardžić prvih dana jeseni otišao je Boku Kotorsku na zasluženi odmor.

S obzirom da je strastveni pecaroš na moru koristi svaku priliku da uživa u svom hobiju, ali ga već po povratku očekuju brojne obaveze.

Željko Samardžić

Kako saznajemo Željko će uskoro će objaviti pesmu posvećenu svom rodnom gradu, a očekuju ga i brojni koncerti u dvoranama u Tuzli 14.oktobra, Čakovcu 28. oktobra,Kragujevcu 6.novembra (nakon deset godina), Rijeci 11.novembra.

Potom sledi Američko-Kanadska turneja, a pred sam kraj godine serija tradicionalnih koncerata u mts dvorani u Beogradu, počev od 21.decembra.

UDARNA VEST.rs (Kurir.rs)


Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare