Pijani vozač Goran M. (38), koji je sinoć na putu Glogovica – Dubočane izazvao tešku saobraćajnu nesreću, ne samo što je poznat u okolini Zaječara kao notorni alkoholičar, već je svoju rođenu decu od malena navikavao da piju alkohol!
O tome svedoči fotografija sa njegovog Fejsbuk profila, na kojoj se vidi kako se sa ćerkicom, koja mu sedi u krilu, nazdravlja sa flašama piva! Devojčica, koja nema više od pet godina, pije alkohol i pozira sa ocem kome je to očigledno prihvatljivo i čak, reklo bi se, pohvalno!
Ustanovljeno je da je bahati Goran M., vozeći pijan automobil „golf 2“, udario sinoć u motocikl na kom su bili dečaci, Pavle U. (12) i Mladen D. (12), koji je ostao bez leve noge. On je uhapšen i zadržan, a u organizmu je imao 1,94 promila alkohola u krvi.
UDARNA VEST.rs(informer)