HOROR NA NOVOM BEOGRADU: Muškarac pao sa zgrade u Jurija Gagarina, preminuo na licu mesta

Jedan muškarac poginuo je danas pošto je pao sa zgrade u Ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu.

U pitanju je osoba starosti između 60 i 70 godina.

Hitna pomoć mogla je samo da konstatuje smrt.

Lice mesta obezbeđuje policija.

UDARNA VEST.rs(Kurir.rs/Telegraf)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare