Novaku Srbija na prvom mestu! Odbio prestižni turnir iz samo jednog razloga!

Srpski teniser Novak Đoković na predstojećem US Openu napašće treći Grend slem trofej u sezoni.

Njujorški Gren slem počinje 28. avgusta, a Nole će posle tri godine ponovo biti na terenima Flešing Medouza. 

U međuvremenu pojavila se informacija da Srbin neće igrati na prestižnom turniru Lejver kup koji se igra od 22. do 24. septembra.

Razlog –  preči mu je nastup za Srbiju na Dejvis kupu, a kako se datumi poklapaju jasno je da Novaka ove godine nećemo gledati na egzibiciji u Kanadi.

Na listi učesnika nema puno asova, ekipu Evrope predvodiće Stefanos Cicipas, Andrej Rubljov, Holger Rune… dok će u timu Sveta biti Tejlor Fric, Frensis Tijafo…

UDARNA VEST.rs(informer)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare