Ovih dana u Srbiji mnogi komentarišu ponašanje naših najmlađih, a iz Čačka nam je stigao snimak koje je sve zabrinuo.
Naime, kako se vidi na snimku dvoje dece je izašlo kroz prozor zgrade i hodaju po oknu!
Oni su hodali po ivici na šestom spratu zgrade.
Ovu scenu su snimili prolaznici, a na svu sreću niko nije povređen

UDARNA VEST.rs