Kecmanović i Lajović na nikad jačem Čelendžeru: Ovaj manji turnir je okupio sjajna imena na egzotičnom mestu

Nakon ranog ispadanja na Mastersu u Indijan Velsu, Miomir Kecmanović i Dušan Lajović odlučili su da se prijave za Čelendžer u Dominikanskoj republici dok čekaju novi turnir iz serije 1000 u SAD.

Odavno Kecmanovića nismo gledali na ovom nivou takmičenja, a nakon osvojenog Delrej Biča je imao dva loša izdanja i ekspresna ispadanja u Akapulku i Indijan Velsu.

Sada je na ovom Čelendžeru slobodan u prvom kolu, a u drugom će igrati protiv Šoa Šimubukuraili Roberta Sida Subervija.

Za razliku od Miše, Duci će biti uposlen i u prvom kolu, žreb ga nije mazio pošto će igrati protiv Danijela Altmajera, pa ako Nemca pobedi, sastaće se sa Davidom Gofanom.

Još ozbiljnijih imena se našlo u Punti Kani, pa će se za Masters u Majamiju tamo pripremati i Tomas Martin EčeveriJakub MenšikKameron NoriKristijan GarinFabio Fonjini

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare