Pevačica 10 godina na estradi, uzima sad časove pevanja: Pustila glas u kupatilu, pa svima otkrila šta planira

Pevačica Teodora Džehverović na muzičkoj sceni je više od 10 godina.

Teu je publika zavolela kako po pesmama i talentu, a muškarcima posebno privlači pažnju atraktivnim izgledom.

Iako godinama peva, tea smatra da nikada nije kasno za usavršavanje, pa je tako podelila sa pratiocima da je donela odluku da se u narednom periodu usavršava.

– Sebi sam zadala zadatak za 2026. godinu da krenem aktivno na časove pevanja. Pa da počnemo – navela je Teodora Džehverović na Instagramu.

Teodoru smo mogli da čujemo kako je pustila glas, a detalje ćete pronaći u videu iznad.

Teodora je, inače, pozirala nedavno u izazovnom crnom korsetu, koji je istakao njene obline, te širokim pantalonama.

Na parkingu je napravila nekoliko provokativnih slika, a njeni pratioci nisu mogli da sakriju oduševljenje.

Fotografiju su lajkovale mnogobrojne Teodorine koleginice, ali i Viktor Živojinović, sin Lepe Brene, kom je po svemu sudeći zapala za oko.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare