Edita Aradinović je jedna od pevačica koja važi za najatraktivnije na javnoj sceni.
Godinama unazad ona izgleda besprekorno a to duguje pre svega svojoj disciplini, redovnim treninzima i zdravoj ishrani.
Ipak, pevačicaje nedavno priznala da je nabacila kilograme, a iako tvrdi da joj smetaju, na njoj izgledaju savršeno.
Pevačica je sada otkrila šta je u stanju da uradi kako bi ih se rešila, a kako je u najnovijoj objavi otkrila ima ih +11.

Foto: Printscreen/Instagram
Edita je podelila sliku iz teretane i kratko napisala:
– Ljudi ja sam sad +11 kg. Možda se povučem iz javnog sveta a možda do leta budem raketa. Videćemo – napisala je ona.
Ipak, da se kilogrami nisu „sami od sebe nabacili“ kako većina nas zna da opravda situaciju, dokazuje i jedna od Editinih slika sa storija gde je pokazala da uživa u slatkišima, na tanjiru je bio mix raznih slatkiša dok je na drugom tanjiru bilo mafina, a Edita očigledno da kao svako od nas ne može da im odoli i da jednostavno i njoj nekad „popuste kočnice“ kada je hrana u pitanju.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)