TRI BEOGRADSKE OPŠTINE DANAS OSTAJU BEZ VODE! Spremite zalihe na vreme ako ste na OVOM spisku!

Za građane koji će u pomenutom periodu ostati bez vode, preduzeće je obezbedilo auto-cisternu sa pijaćom vodom, koja će biti raspoređena na više lokacija u zavisnosti od potreba.

Javno komunalno preduzeće „Beogradski vodovod i kanalizacija“ saopštilo je da će od večeras, 7. oktobra u 22 sata, do srede, 8. oktobra u ponoć, biti izvedeni obimni radovi na vodovodnoj mreži koji će zahvatiti više beogradskih opština – , kao i područje Aerodroma „Nikola Tesla“.

Kako se navodi u saopštenju, tokom izvođenja radova bez vode će ostati stanovnici naselja Jakovo, Boljevci, Progar, Bečmen, Petrovčić, Ključ, Dobanovci, Surčin, Ledine, Grmovac, Ugrinovci i Novi Surčin – na potezu od Ledina do skretanja za Aerodrom „Nikola Tesla“ Beograd.

Bez vode će u ovom periodu biti i sam Aerodrom „Nikola Tesla“ Beograd, kao i VGP industrijski park, zbog čega se očekuju i mogući problemi u radu pojedinih poslovnih objekata i servisa u ovom delu grada.

Iz „Beogradskog vodovoda i kanalizacije“ navode da je reč o planiranim radovima na unapređenju i modernizaciji vodovodne mreže, koji su deo šireg plana redovnog održavanja i rekonstrukcije sistema snabdevanja vodom u prestonici. Radovi će, kako se ističe, doprineti stabilnijem i pouzdanijem vodosnabdevanju u narednom periodu, naročito u rubnim delovima grada.

Za građane koji će u pomenutom periodu ostati bez vode, preduzeće je obezbedilo auto-cisternu sa pijaćom vodom, koja će biti raspoređena na više lokacija u zavisnosti od potreba.

Iz ovog komunalnog sistema apeluju na potrošače da se blagovremeno pripreme i obezbede dovoljne količine vode za piće, higijenu i druge osnovne potrebe tokom trajanja radova.

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare