POGINUO (67) MUŠKARAC U TEŠKOJ NESREĆI Prevrnuo se motokultivator u selu Sokolac kod Bijelog Polja

Na terenu uviđaj vrši dežurni tužilac uz prisustvo veštaka saobraćajne struke.

Tokom popodnevnih sati u bijelopoljskom selu Sokolac došlo je do teške nesreće u kojoj je jedno lice izgubilo život.

– Muškarac I.G. (67) tragično je nastradao kada se prevrnuo sa motokultivatorom dok je obavljao poljoprivredne radove – potvrđeno je za RINU u policiji.

Na terenu uviđaj vrši dežurni tužilac uz prisustvo veštaka saobraćajne struke.

UDARNA VEST.rs (Kurir.rs/Rina)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare