Pred koncert među prvima su stigli mama Borka i tada Nedeljko
Aleksandra Prijović je svojom turnejom „Od istoka do zapada“ pokorila sve rekorde posećenosti na čitavom Balkanu, tokom večerašnje noći će poslednjim koncertom u Areni u Beogradu zatvoriti spektakl koji je trajao duže od godinu dana i to paralom „Vraćamo se kući“.
Pred koncert među prvima su stigli mama Borka i tada Nedeljko.
Borka je jako uzbuđena zbog koncerta i kraja turneje. Navikla se da ide po koncertima, pa će joj biti teško. Veću tremu je imala pre prvog koncerta, ali je i sad pre polaska osetila nešto u stomaku, ne krije da je jako ponosna na ćerku, a večeras će biti poseban spektakl posle 63 koncerta, prenosi kurir.
I tata Nedeljko je ponosan na mezimicu, veću tremu ima sad nego na prvom koncertu u septembru, a jedva čeka da čuje pesmu “Sve po starom”.
UDARNA VEST.rs (Kurir)