Sve stoji, čak i zaustavna traka na ovom delu auto-puta: Stanje u saobraćaju prvog radnog dana nakon praznika

Prvi radni dan nakon praznika prepoznaje se po stanju na ulicama, na kojima je veća frekvencija vozila, a kako nam je rečeno u Pink taksiju osim na auto-putu veće gužve u saobraćaju, nema.

Kako su nam preciziralo gužva je na auto-putu od Zmaj pumpe ka gradu, a stoji čak i zaustavna traka.

– Na ulazu u Beograd, od Zmaj pumpe ka Beogradu,  sve stoji, čak i zaustavna traka. To je za sada kritično, verovatno se vraćaju naši sugrađani u Beograd – kažu u Pink taksiju. 

Mostovi su za sada, kako kažu, prohodni i nema zastoja.

Inače, još u ranim jutarnjim satima, nešto posle 6 časova na auto-putu i na Gazeli je bio primetan veći broj vozila, ali se odvijao bez problema.

UDARNA VEST.rs

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare