Anita Stanojlović se slomila usred emisije.
, pobednica „“ i aktuelna učesnica rijalitija, doživela je emotivnu krizu nakon što je u emisiji „Pitanja gledalaca“ ponovo pokrenuta tema o kontroverznoj aferi koja se odigrala u hotelu. U trenutku kada su gledaoci postavili pitanja Anita nije mogla da zadrži suze, a njena bolna reakcija izazvala je sažaljenje među prisutnima.
U razgovoru s drugim učesnicima Anita je naglasila da je optužba o drogiranju daleko od istine.
– Šta je to bajadera – pitao je Dačo.
– Ma glupost – rekla je Mina.
– Nije mi dobro, kunem ti se. Da mi pričaju kako sam se drogirala, nikad u životu – rekla je Anita.
– Glupost, ja sam videla taj klip – rekla je Mina.
Međutim, Anitu nije kopkalo samo to, već i činjenica da je donosila pogrešne odluke u vezi s Filipom Đukićem, zbog kojih sada trpi posledice i osude od brojnih fanova i gledalaca rijalitija:
– Anđelo zna da to nije istina. Jedino sam uradila loše s Filipom – rekla je Anita.
– Vrati duks i posteljinu i do kraja rijalitija smo završili – rekao je Asmin.
– Povredio si me – rekla je Mina Vrbaški.
UDARNA VEST.rs(republika)