„DOKLE VIŠE SRBIN NA SRBINA“ Reči Veljka Ražnatovića posle ubistva MMA borca na Dorćolu su BRUTALNE: „Nema junaštva!“ 

Stefan Savić, reprezentativac Srbije i osvajač bronzane medalje na svetskom prvenstvu u MMA, ubijen je u Beogradu, a tim povodom brutalnim rečima sada se oglasio i Veljko Ražnatović, koji je poznavao ubijenog.

Veljko se na dan kada je ubijen Stefan oprostio od njega, a svojim novim statusom obratio se svim „kukavicama“ i „izgasiranim gradskim momcima“.

Ražnatović je skrenuo pažnju svojim pratiocima da je mnogo kukavičluka i da nema junaštva.

– Kakav kukavičluk vlada! Teška smo g**na postali! Nema više junaštva i čojstva, samo izgasirane gradske s*ine u ovom mrtvom izdajničkom gradu – napisao je on, pa dodao:

Veljko Ražnatović
foto: Printscreen/Instagram

– Dokle više Srbin na Srbina?

Podsetimo, srpski reprezentativac i MMA borac Stefan Savić brutalno je ubijen 25. februara, a pripadnici Ministarstva unutrušnjih poslova uspešno su identifikovali počinioce. Za dvojicom osumnjičenih Vasilijem Gačevićem (23) i Markom Daničićem (23) raspisane su potrage.

Obojica osumnjičenih su fudbaleri, a prema podacima sa interneta Marko Daničić igra u klubu Serbian White Eagles iz Toronta u Kanadi.

UDARNA VEST.rs(kurir.rs/telegraf/preneo I.L.

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare