„MOGU LI DA POLJUBIM BEBU? BIĆEMO MI PORODICA“ Terza preklinje trudnu Milicu i daje sve od sebe da joj se približi, ona mu opet priredila hladan tuš (VIDEO)

Borislav Terzić Terza danima pokušava da izgladi odnose sa bivšom verenicom Milicom Veselinović, iako ona ne odustaje od stava da ga neće upisati kao oca deteta u dokumentima.

Milica uskoro napušta Belu kuću kako bi otišla na porođaj i bila sa svojom bebomSve što se više približava termin, budući otac je nervozniji i napetiji, te na sve načine pokušava da joj se približi.

Print Screen Terza moli trudnu Milicu za oproštaj

– Bože, na šta ličiš. Ružan si kao lopov – rekla je Milica.

– Treba da se porodiš – dodao je Terza.

– Pa šta? Trebalo je da se porodim i kad si me prevario. Ne možemo da imamo dobar odnos – prekinula je Milica.

– Mogu da jednom poljubim bebu? Bićemo mi porodica – molio je Bora.

– Ne, kaže da neće. Nema ona tatu, ostavio si dete, a ne mene. Htela sam da budemo porodica, a sad me ne opterećuj. Trebalo je da ranije misliš o tome. Šta si uradio? Sj*bao sve, dete će svakako da ispašta. Već sam bila na lekovima zbog tebe – govorila je trudna Milica.

– Je l’ znaš ti šta pričaš – pitao je Terzić.

– Da, imala sam terapiju. Kažem ti dete nam nije dobro, ti onda imaš s*ks – odgovorila je Veličkovićeva.

– Šta govoriš? Povređena si, znam, ali smiri se i pusti me da vidim dete – nastavio je da moli Bora.

UDARNA VEST.rs (Kurir/Naja Vještica)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare