Uživo, prenos Španija – Gruzija

ŠPANIJA – GRUZIJA 3:1

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

68. minut – Dobra kontra Gruzije i šut Kitiešvillija zamalo pored gola.

66. minut – Dvostruka izmena u Španiji umesto Morate i Kukurelje u igri su Ojerzabal i Grimaldo.

58. minut – Španci su nastavili sa napadima i posle vodećeg gola.

52. minut – Olmo je zamenio Pedrija

52. minut – GOOL – 2:1 – RUIZ!

48. minut – Umalo novi šok za Špance, pokušao je Kvaraskelija da iznenadi istrčalog Simona sa skoro pola terena.

46. minut – Utakmica je nastavljena.

Prvo poluvreme:

45. minut – Prvo poluvreme produženo je za dva minuta.

44. minut – Alvaro Morata je dobio žuti karton.

39. minut – GOOL – 1:1 – RODRI!

Uspeo je Rodri preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca da matira fantastičnog Mamardašvilija.

35. minut – Mamardašvili sjajno brani šut Kukurelje, njegova već četvrta odbrana.

34. minut – Gruzini su se okuražili sve su opasniji iz kontranapada.

30. minut – Pokušao je Lamal iz daljine, ali je izblokiran.

– Zanimljivo je da su Španija i Gruzija igrali u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Španija je dobila oba puta, 7:1 i 3:1, jedan gol dao Le Norman koji večeras postigao autogol.

24. minut – Ništa se nije promenilo na terenu potpuna inicijativa Crvene furije.

18. minut – GOOOL – 0:1 – AUTOGOL LE NORMAN!

Potpuni šok u Kelnu, Gruzini su faktički drugi put prešli na polovinu Španije i poveli autogolm nakon nespretne reakcije Le Normana koji je prevario svog golmana Simona.

15. minut – Igraju se bukvalno viktorije pred golom Gruzije.

18. minut – GOOOL – 1:1 – AUTOGOL LE NORMAN!

10. minut – Karvahal je šutirao glavom posle kornera Mamardašvili.je krajnjim naporom ukrotio loptu.

8. minut – Opasan centaršut Kukurelje sa leve strane, od svega samo korner.

5. minut – Prva velika šansa. Centrirao je Karvahal sa desne strane, Pedri zahvatio loptu, ali dobro je reagovao Mamardašvili.

3. minut – Očekivana inicijativa Španije od početka meča.

1. minut – Utakmica je počela.