UŽIVO! MEGA – PARTIZAN: Crno-beli imaju solidnu zalihu

MEGA – PARTIZAN 22:31 (18:28)

TOK MEČA

2. ČETVRTINA

12. minut – Jelavić je precizan – 22:31.

11. minut – Jović zakucava – 20:28. Avramović pogađa za tri – 20:31.

1. ČETVRTINA

10. minut – Milijašević smanjuje na 16:26. Ledej povećava sa linije bacanja – 16:28. Penal završnica, Filips je precizan – 18:28.

9. minut – Marković je precizan – 15:22. Kaboklo se razigrao – 15:24. Panter povećava na 15:26.

8. minut – Avramović je polovičan sa linije penala – 11:19. Kovačević smanjuje – 13:19. Panter pogađa pod faulom. Pogodio je i dodatno bacanje – 13:22.

7. minut – Kaboklo upisuje dva poena – 11:16. Još jednom Kaboklo – 11:18.

6. minut – Petrović pogađa prvu trojku za svoj tim – 7:11. Ponitka pogađa za tri – 7:14. Marković smanjuje – 9:14. Minuti koji pripadaju Megi, Petrović je precizan za dva – 11:14.

4. minut – Jelavić upisuje nove poene – 4:9. Ponitka u kontri postiže lake poene – 4:11.

3. minut – Jelavić pod faulom pogađa prve poene za domaći tim – 2:6. Promašio je dodatno bacanje. Smit pogađa za tri, tri trojke Partizana u uvodnim minutama – 2:9.

2. minut – Trifunović pogađa za tri – 0:6.

1. minut – Ponitka pogađa trojku na startu meča – 0:3.

Domaćin startuje sa petorkom Jović, Malovec, Đurišić, Iljasoglu, Jelavić.

Gosti sa petorkom: Smit, Avramović, Trifunović, Ponitka i Kaboklo.

MEGA – PARTIZAN

Hala: TC Dejan Milojević

Sudije: Obrknežević, Stefanović, Pešić

MEGA: Filips, Milijasević, Jelavić, Marković, Popović, Iljasoglu, Ðurišić, Kovačević, Petrović, Jović, Mušicki, Malovec. Trener: Marko Barać

PARTIZAN: Smit, Ledej, Drezgić, Avramović, Panter, Smailagić, Jaramaz, Dimitrijević, Trifunović, Anđušić, Ponitka, Kaboklo. Trener: Željko Obradović

Ekipa Mege dočekuje Partizan u drugoj utakmici polufinala Superlige.

Utakmica se igra u TC „Dejan Milojević“ od 20 časova.

Partizan je u prvoj utakmici u Areni slavio sa 82:72.

Zbog ograničenog kapaciteta hale, ulaznice neće biti u prodaji, već će biti podeljene prijateljima i sponzorima kluba. Trener Mege Marko Barać izneo je očekivanja pred revanš:

– Još jedna utakmica protiv velikog tima i prilika za naše mlade igrače da pokažu svoj talenat. Ovoga puta igramo u našoj sali i maksimalno smo motivisani pred ovaj duel. Analizirali smo prvi meč i pokušali da napravimo određene korekcije kako bismo bili što spremniji. Biće nam potrebna velika energija i koncentracija u pokušaju da vratimo seriju u Arenu, rekao je Barać.

– Odigrali mnogo bolje u drugom poluvremenu protiv mlade ekipe Mege koja uvek igra na isti način, sa velikom željom, entizijazmom. U prvom meču su tako igrali, biće potrebno da se spremimo za ponedeljak za drugu utakmicu da probamo da odigramo bolje nego u prvoj, poručio je Obradović.

Ukoliko Mega slavi i izjednači u seriji, treći susret odigraće se u četvrtak, 30. maja, od 18.00, a Partizan će ponovo biti domaćin u Beogradskoj areni.