VLAHOVIĆU PONIŠTEN GOL! Kakva šteta – VAR je ponovo sve uprskao!

U okviru 22. kola Serije A, fudbaleri Juventusa ugostili su na svom stadionu ekipu Fiorentine.

Trenutni rezultat je 1:0 za Juventus, a malo je falilo da na semaforu bude drugi rezultat. U 58. minutu srpski as Dušan Vlahović postigao je gol, ali se Srbin našao u ofsajd poziciji.

Sudija se konsultovao sa VAR sobom, da bi potom poništio pogodak.

Posle dužeg vremena, Juve je u prošlom kolu pobedio Salernitanu rezultatom 3:0, a veliku ulogu na tom meču imao je Dušan Vlahović koji je postigao dva gola i upisao jednu asistenciju.

Srpski napadač želi i danas na nastavi svoju golgetersku seriju, i to protiv tima u kom igraju čak tri srpska reprezentativca.

Bivši štoper Partizana Nikola Milenković našao se u startnoj postavi, dok su na klupi Luka Jović Aleksa Terzić.

Sa druge strane, od prvog minuta na terenu će se naći Dušan Vlahović Filip Kostić.

Na poslednjih pet duela ovih timova viđene Juventus je slavio tri puta, jednom je bilo nerešeno i jednom je Fiorentina pobedila.