ZVEZDA NEMOĆNA PROTIV LUDOGORECA: Vigov debi iz snova, ali mnogo briga za trenera Milojevića pred nastavak prvenstva (VIDEO)

Crvena zvezda je poražena od Ludogoreca sa 3:2 (3:0) u pretposlednjem meču na pripremama u Antaliji.

Crveno-beli su posle četiri pobede, doživeli poraz, a više od rezultata Miloša Milojevića brine igra koja nije bila onakva na kakvu su navikli navijači srpskog prvaka.

Odbrana je bila ispod svakog nivoa i to se videlo u dosta navrata u prvom poluvremenu. Bugarski prvak postigao je tri gola… Mogao je i još neki, pošto su pogodili prečku, imali još dve dobre prilike.

Mogli su i crveno-beli do gola (pri rezultatu 1:0), ali je Mitrovićev šut takođe završio na prečki.

Dve sjajne odbrane Milana Borjana obeležile su početak drugog poluvremena, a onda je konačno Zvezda zaigrala bolje. Ivanić je pogodio u 75. minutu na asistenciju Mustafe.

Aleks Vigo je pogotkom u 90. minutu za konačnih 3:2 pokazao da bi mogao da bude veliko pojačanje za Zvezdu.

Do kraja priprema, crveno-bele čeka meč u petak protiv Austrije Luštenau u ranim jutarnjim časovima. Istog dana popodne, ekspedicija Zvezde se vraća u Beograd.