UŽIVO, VIDEO: SRBIJA – BAHREIN, Orlovi GAZE, Tadić i Vlahović RAZBIJAJU domaćina!

SRBIJA – BAHREIN 3:1

46. minut – Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

50. min- GOOL, Tadić, Srbija ponovo vodi

– Selektor Stojković je u poluvremenu izvršio dve izmene. Umesto Stefana Mitrovića u igri je Lazović. Vlahović je zamenio Mladenovića

45. minut – Prvo poluvreme je produženo za 1. minut

44. minut – Sjajna akcija Srbije u tri poteza, Tadić za Mladenovića, ovaj za Jovića koji sa pet metara u padu šutira pored gola

42. minut – Orlovi ne igraju punim gasom, pokušavaju da stignu do drugog gola u laganom ritmu.

37. minut – Dobar pokušaj Gudelja iz slobodnog udarca iskosa sa leve strane. Ovaj put krajnjim naporom brani golman Bahreina koji boksuje loptu u korner.

30. minut – Mirniji period igre Srbija ima blagu inicijativu

24. minut – Dobar šut Ivana Ilića, ali lopta prolazi tik pored stative gola Bahreina

23. minut – Posle dva gola utakmica ušla u mirniji tok, bez konkretnih završnica

15. minut – Abdul Jusuf Helal siguran, Bahrein dolazi do izjednačenja 1:1

14. minut – penal za Bahrein, Stefan Mitrović neoprezno startuje na igrača sa imenom Ali Madan

Zanimljivo, tokom prenosa čuje se molitva islamskog imama, očigledno je da u blizini stadiona postoji džamija